SKINBOOSTER AQUASHINE SOFT FILLER BR – REDUKCIA PIGMENTÁCIE, OMLADENIE A ZLEPŠENIE KVALITY POKOŽKY.

AQUASHINE SOFT FILLER BR Redukuje pigmentáciu, vrásky, omladzuje, vyživuje a zlepšuje kvalitu pokožky. Je to gélová výplň SKINBOOSTER rozjasňujúca pokožku, ktorá tiež redukuje linky a zároveň zvyšuje elasticitu pokožky. Produkt sa skladá z bioaktívnych zložiek vrátane kyseliny hyalurónovej, multivitamínov a aminokyselín. Aquashine Soft Filler BR znižuje a zabraňuje hyperpigmentácii, znižuje syntézu melanínu, a tým znižuje pigmentáciu pokožky, starecké škvrny a jazvičky. Tento produkt sa dodáva s 2 striekačkami.

VÝHODY AQUASHINE SOFT FILLER BR:

Upravuje jemné linky a vrásky
Zlepšuje elasticitu pokožky
Znižuje pigmentáciu pokožky, starecké škvrny a pehy
Obsahuje 56 účinných látok
Rozjasňuje a zlepšuje kvalitu pokožky

VÝHODY AQUASHINE SOFT FILLER BR

Upravuje jemné linky a vrásky
Zlepšuje elasticitu pokožky
Znižuje pigmentáciu pokožky, starecké škvrny a pehy

Oblasti: Oblasť tváre, krku alebo dekoltu

Charakteristickým rysom tohto prípravku je jeho antipigmentačný účinok na pokožku. Tento kokteil na báze kyseliny hyalurónovej je obohatený o 56 užitočných látok.

REVOFIL AQUASHINE BR SOFT FILLER obsahuje tieto komponenty:

1,5% kyselina hyalurónová neživočíšneho pôvodu. Tento jedinečný polysacharid, ktorý je obsiahnutý v bunkách našej pokožky, poskytuje hydratáciu, regeneráciu a ochranu kožných buniek.
Aminokyseliny zahrnuté v prípravku v 24 odrodách; sú nepostrádateľným stavebným materiálom pre syntézu bielkovín v tele.
14 vitamínov, vrátane vitamínov A, B, K a C, stimuluje a reguluje metabolické procesy v pokožke, vykazuje antioxidačné účinky.
Minerály a koenzýmy plnia ochrannú funkciu, pomáhajú vyrovnávať stav pokožky a regulujú enzymatické procesy.
Nukleové kyseliny sa podieľajú na tvorbe novej DNA v bunkách.
REVOFIL AQUASHINE BR SOFT FILLER vykazuje tri efekty, vďaka ktorým sa stal tak populárnym:

1. Efekt “Shine”: Pri aplikácii tohto prostriedku sa pokožka klienta začne skutočne lesknúť už 3-5 dní po zákroku. Pleť sa stáva zdravšou, póry sa zužujú, drobné defekty miznú. Navyše po bioliftingu zmiznú existujúce pigmentové škvrny a zložky blokujú vznik nových.

2. Efekt “Push-up”: Pokožka sa stáva pružnejšou, vyhladzujú sa na nej drobné a stredné vrásky, spevňujú sa steny ciev, zvyšuje sa napätie pokožky. Zdá sa, že sa „plní“ zvnútra, poskytuje viditeľné zdvihnutie.

3. Efekt “ANTI-AGE”: Vďaka posilneniu svalových vlákien sa výrazne zvyšuje tón pleti. Účinné látky v REVOFIL AQUASHINE BR SOFT FILLER tiež vykazujú antioxidačné vlastnosti.

AKO DLHO VYDRŽÍ VÝSLEDOK

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie závisí od životného štýlu jednotlivca, veku a typu pleti.

Priebeh ošetrenia :
1. Mikrodermabrázia
2. Anestetický gel
3. Aquashine
4. Maska

CENA : 199 EUR

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára.V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top