TEKUTÉ ZLATO PRE POKOŽKU – revitalizácia, redukcia sfarbenia pokožky

Venome Amber Safron+ je inovatívne stimulačné ošetrenie s vysokým rozjasňujúcim potenciálom, ktoré účinne stimuluje pokožku k jej prirodzenej revitalizácii, znižuje viditeľnosť zafarbenia a navracia pleti správnu farbu.

Inovatívna kombinácia kyseliny jantárovej (1,5%), kyseliny hyalurónovej a extraktu zo šafranu umožňuje obnoviť správnu hydratáciu pokožky a zároveň neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov, čo znižuje progresívny proces starnutia. Ideálne riešenie na profylaxiu proti starnutiu.

Inovatívna kombinácia revitalizačných zložiek a pôsobiacich ako inhibítory tyrozinázy vám umožňuje účinne znížiť problém ochabnutosti a straty pevnosti, navyše obnovuje rozjasnenie a rovnomernú farbu pleti.

 

Niacínamid, kyselina tranexamová a glutatión obsiahnuté v produkte pomáhajú redukovať sfarbenie pokožky a poskytujú efekt silného osvetlenia.

Kyselina jantárová použitá vo výrobku je prirodzený stimulátor tkaniva, ktorý sa zúčastňuje Krebsovho cyklu (cyklus kyseliny citrónovej), ktorý prebieha v mitochondriách. Tento proces je nenahraditeľným prvkom bunkového dýchania, teda získavania energie z kyslíka a iných živín, čoho výsledkom je produkcia molekuly energie (ATP) potrebnej pre správne fungovanie organizmu.

Výsledkom je, že sukcinát sodný obsiahnutý v prípravku účinne urýchlil bunkový metabolizmus, čo má za následok zrýchlené okysličenie a výživu bunky, čím sa výrazne zvýši jej regeneračný potenciál a možnosť ďalšieho delenia, aby sa zvýšila tvorba proteínových vlákien. Okrem toho má kyselina jantárová silný antioxidačný účinok, ktorý znižuje riziko poškodenia kolagénových a elastínových vlákien.

INDIKÁCIE

STIMULÁCIA A HYDRATÁCIA

Kombinácia kyseliny hyalurónovej a kyseliny jantárovej zvyšuje stimuláciu pokožky, vďaka čomu účinne obnovuje správnu hustotu a pevnosť. Inovatívna kyselina hyalurónová vo Venome Amber Safron+ je makromolekulárna, nezosieťovaná, fragmentovaná HA, ktorá má ideálne hydratačné a stimulačné vlastnosti pre pokožku.
REDUKCIA VRÁSOK

Efektívna stimulácia pokožky je založená na aktivácii receptora CD44 umiestneného na fibroblaste, ktorého zosilneným pôsobením dochádza k rýchlejšiemu deleniu buniek a vysoko účinnej regenerácii pokožky, ktorá je založená na produkcii kolagénu typu III, bežne známeho ako mladý kolagén, tzv. zvýšené množstvo zlepšuje hustotu a pevnosť pokožky. Stimulácia receptora CD44 je možná len s použitím špecializovanej fragmentovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá obsahuje 20 až 40 monomérov.
ULTRA-OSVETLENIE A REDUKCIA ZAFARBENIA

Extrakt zo šafranu vďaka množstvu unikátnych zložiek účinne inhibuje aktivitu enzýmu tyrozinázy, ktorý sa podieľa na tvorbe melanínu, teda kožného farbiva. Okrem toho extrakt zo šafranu vďaka vysokému obsahu flavonoidov pôsobí protizápalovo, urýchľuje hojenie prípadných lézií. Použitie niacínamidu ( vitamín B3), glutatiónu a kyseliny tranexamovej, t.j. inhibitórov tyrozinázy (inhubujú syntézu melanínu), umožňuje účinnú elimináciu zafarbenia a hyperpigmentácie, zlepšuje tón pleti a postupne ju rozjasňuje. Komplex umožňuje zúženie mazových žliaz a zároveň utesňuje hydrolipidovú bariéru, vďaka čomu sa pokožka stáva žiarivou a hladkou.

ZLOŽENIE

Výťažok zo šafranu (Crocus Sativus Extract) – preslávený vysokým obsahom antioxidantov ako je krocín, lykopén, kvercetín, kaempferol a safranal, spomaľuje proces fotostarnutia a zároveň vykazuje ochranný účinok pred enviromentálnymi faktormi škodlivými pre pokožku. Extrakt zo šafranu vďaka množstvu unikátnych zložiek účinne inhibuje aktivitu enzýmu tyrozinázy, ktorý sa podieľa na tvorbe melanínu, teda kožného farbiva. Okrem toho extrakt zo šafranu vďaka vysokému obsahu flavonoidov pôsobí protizápalovo, urýchľuje hojenie prípadných lézií.
Fragmentárna kyselina hyalurónová – kyselinová kvalita ako podstata redukcie vrások – účinná stimulácia pokožky, zahŕňa aktiváciu CD44 receptora umiestneného na fibroblaste, ktorého zosilnené pôsobenie iniciuje rýchlejšie delenie buniek a vysoko účinnú regeneráciu pokožky, ktorá je založená na produkcii kolagénu typu III, bežne známeho ako mladý kolagén, ktorého zvýšené množstvo zlepšuje hustotu a pevnosť pokožky. Stimulácia receptora CD44 je možná len s použitím špecializovanej fragmentovanej kyseliny hyalurónovej, ktorá obsahuje 20 až 40 monomérov.

Niacínamid (vitamín B3), glutatión a kyselina tranexámová, t.j. synergia inhibítorov tyrozinázy (inhibujú syntézu melanínu), umožňuje účinnú elimináciu výsledného zafarbenia a hyperpigmentácie, zlepšuje tón pleti a postupne ju rozjasňuje. Komplex umožňuje zúženie mazových žliaz a zároveň utesňuje hydrolipidovú bariéru, vďaka čomu je pokožka žiarivá a hladká.
Komplex aminokyselín, ako je prolín a glycín, umožňuje obnoviť správnu hustotu a pevnosť pokožky priamym dodaním stavebných kameňov bielkovín potrebných na tvorbu vlákien, ako je kolagén a elastín. Prídavok pantenolu pomáha upokojiť podráždenie a regenerovať pokožku.

POUŽITIE

Tvár, krk, dekolt, ruky – každých 7-14 dní v reláciách 4/6 opakovaní
Brucho, strie a jazvy – 5/6 ošetrení

OŠETRENIA

Hydratácia
Regenerácia pleti
Odfarbenie a rozjasnenie
Stimulácia tkanív
Plytké vrásky

Priebeh ošetrenia :
1. Mikrodermabrázia
2. Anesteza
3. Apikácia koktejlu
4. Maska
Použitie raz za mesiac v priebehu 6 tich mesiacov .

CENA :109 EUR

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára.V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top