HYDRO FACIAL

KOMPLETNÁ REVITALIZÁCIA PLETI
HYDRAFACIAL

Ponúka profesionálnu top starostlivosť pre zdravú a krásnu pleť. Vďaka najvyššej rade prístroja Hydrafacial Elite™ a špeciálne vyvinutým omladzujúcim séram budete mať pleť zdravú, krásne vypnutú a omladenú.

AKÉ BENEFITY PRINÁŠA OŠETRENIE HYDRAFACIAL ELITE™
Predstavuje profesionálnu dermatologickú starostlivosť pre každý typ pleti. Týmto overeným neinvazívnym ošetrením dokážeme preliečiť aknóznu pleť, hydratovať a rozžiariť suchú pokožku, zbaviť hyperpigmentácií, jemných vrások a celkovo omladiť zrelú pleť. Odporúčame ho ženám i mužom vo veku od 20 rokov. Pri problematickej aknóznej pleti dokonca aj teenagerom. Ošetrenie je bezbolestné a je možné ho absolvovať celoročne. Výsledkom je mladší, zdravší a oddýchnutý vzhľad pleti.

Prelomová technológia v prístrojovej kozmetike, ktorá umožňuje súčasne dôkladné čistenie, exfoliáciu, extrakciu, hydratáciu ,antioxidačnú ochranu a omladenie pokožky súčasne. Ide o najnovší pokrok v nelaserovom resurfacingu pokožky.

.

Ide o veľmi účinné omladzujúce a revitalizačné ošetrenie.

Hydrafacial je integrovaný systém, ktorý spája výhody klasickej mikrodermabrázie (exfoliácie), t.j. exfoliácie zrohovatenej epidermy a regenerácie pokožky pomocou fyziologického roztoku s vákuom. Vákuum stimuluje mikrocirkuláciu, a tým aj metabolické procesy v pokožke, zlepšuje tonus pokožky, znižuje akné na tvári , reguluje sekréciu mazových žliaz, odstráňuje škvrny na tvári , dodáva liftingový efekt a zabezpečuje lymfodrenáž. Účinok je jasne viditeľný už po jednom ošetrení.

Je určený pre všetky, aj tie najcitlivejšie typy pleti. Ošetrenie je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť jemných vrások, alebo ktorí majú problémy s nadmernou suchosťou pokožky, epidermálnou hypoxiou alebo ich pleť pôsobí matne.

Bez bolesti rieši rôzne nedokonalosti pleti ako sú jemné linky a vrásky, rozšírené póry, pigmentové fľaky, povädnutá a dehydrovaná pleť, akné. Posilňuje všetky funkcie zdravej pleti, pomáha pleti zostať sviežou, odolnejšou a hladkou. Okrem tváre pomôže vylepšiť aj pokožku na krku, dekolte, rukách alebo kolenách.

INFORMÁCIE O ZÁKROKU
Celá procedúra prebieha vo viacerých krokoch za sebou.
V prvom a druhom kroku pomocou zmäkčujúceho roztoku a vodného peelingu pokožku jemne obrúsime a zbavíme odumretých kožných buniek.
V treťom kroku pleť hĺbkovo vyčistíme. Extrakčným nástavcom za pôsobenia vákua odstránime uvoľnené mazové zátky a ostatné nečistoty. Navyše prístrojové vákuum pleť jemne prekrví. Efekt ošetrenia je vidieť už po prvých troch krokoch, povrch pleti bude hladší, póry vyčistené a stiahnuté.
V štvrtom kroku prístrojom zapracujeme hlbšie do pokožky vybrané sérum s anti-agingovým komplexom aktívnych látok.

Na ošetrenie prvých štyroch krokov používame : Kyselinu mliečnu, Kyselinu salicylovú extrakt z kvasníc, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z rias, , laktát sodný, močový vak, extrakt z medu, Aloe vera, vitamín C.

V piatom kroku aplikujeme zmes antioxidantov a nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú Vital injektorom :
• 5 biomimetických peptidov, ktoré odstraňujú vrásky a revitalizujú pokožku
• 2 alebo 3,5% kyseliny hyaluronovej, ktorá dodáva pokožke hydratáciu a sťahuje rozšírené póry
• 13 vitamínov, ktoré majú priaznivé účinky pre revitalizáciu pokožky
• 24 aminokyselín, ktoré podporujú tvorbu fi broblastov
• 5 minerálov, ktoré ochraňujú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi
• 4 koenzýmy, ktoré proliferujú a revitalizujú kožné bunky
• 4 nukleové kyseliny, ktoré regulujú syntézu proteínov
• 2 redukčné činidlá, ktoré zastavujú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek

V šiestom kroku nasleduje aplikácia SCINBOOSTER injekčne .
Skinbooster je vysoko účinné omladzujúce ošetrenie, pri ktorom sa aplikuje 1,6 ml zosieťovanej kyseliny hyaluronovej a dosahuje sa hlboká hydratácia pleti až v jej druhej vrstve, čím sa zlepšuje štruktúra a elasticita pokožky. Pre porovnanie, ani krémy najvyššej kvality neprenikajú tak hlboko, aby sa dosiahol takýto vysoký stupeň hydratácie.
Ošetrenie Skinboosterom je aplikované injekčne a pozostáva z množstva jemných vpichov. Vďaka týmto mikroinjekciám sa efektívne zvýši hladina kyseliny hyaluronovej v hlbších vrstvách pokožky a dochádza k vyplneniu , vypnutiu a tak celkovému omladeniu pokožky v hlbších vrstvách ale aj na povrchu. Pokožka tak vyzerá vypnuto, prirodzene a sviežo.

Na čo je Skinbooster vhodný

• Na hlbokú hydratáciu a výplň pleti
• Na omladenie pokožky tváre – vypnutie pleti
• Na zjemnenie vrások
• Na celkové zlepšenie kvality pleti
• Na vyhladenie pokožky na krku a dekolte
• Na omladenie pokožky rúk
• Na jazvy po akné
• Na vyplň pier

V siedmom kroku nasleduje LED terapia biostimulačným svetlom.

Modré svetlo používame na mastnú aknóznu pleť. Má antibakteriálne účinky, reguluje aktivitu mazových žliaz a znižuje tvorbu mazu.

Červené svetlo zlepšuje kožnú mikrocirkuláciu, spevňuje a stimuluje obnovu kožných buniek a kolagénu. Omladzuje pleť, zosvetluje stopy po akné

Žlté svetlo zlepšuje podráždenie a začervenanie

Zelené svetlo upokojuje citlivú pokožku

Azúrové svetlo vyrovnáva sekréciu, stabilizuje pokožku, kontroluje tuk

Základ ošetrení Hydrafacial je vždy rovnaký. Pri rozšírených verziách ošetrení sú zahrnuté doplnkové kroky a aktívne séra vybrané podľa individuálnych potrieb každého klienta.

Už po prvom ošetrení sa pleť napne a výrazne sa eliminujú jemné vrásky, pokožka bude žiariť vitalitou.

Celé ošetrenie trvá od 45 do 90 minút
Na cielené omladenie pleti sú na začiatok ideálne aspoň štyri ošetrenia v v intervale max . 10 dní. Na udržanie dosiahnutého výsledku každé ďalšie ošetrenie raz mesačne.

Indikácie
Vrásky
Mastná pleť
Dehydratovaná pokožka
Hypoxická pokožka
Nerovnomerný tón pleti so zmenou farby
Ochabnutá pleť

Cena ošetrenia EXKLUZIV ( od bodu 1 – 7 ): 299 EUR
Akciová cena : 199 EUR
Cena ošetrenia COMPLETE ( od bodu 1-5 a 7 ) : 190 EUR
Akciová cena : 109 EUR
Cena ošetrenia CLASIC ( od bodu 1-4 a 7 ) : 99 EUR
Akciová cena 59 EUR

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top