INJEKČNÁ LIPOLÍZA – ODSTRÁNENIE DVOJITEJ BRADY

Čo je to injekčná lipolýza?

Injekčná lipolýza je najmodernejšia neinvazívna metóda odstraňovania prebytočného tuku z problémových partií ako je brada, lakte , kolená , brucho , stehná a pod…U nás na injekčnú lipolýzu používame špičkový produkt SLIMMING COCTAIL od TOSCANI alebo  Love Cosmedical DesoFace . Aplikácia  prebieha injekčne..

Hlavnou zložkou je kofeín, 0,50% deoxycholát sodný, Equisetim, extrakt z artičokov ( Cynara scolymus ), výťažok z Centella ( Centella asiatica ), extrakt z ananásu ( Ananas sativus ), extrakt zo zeleného čaju ( Camellia sinensis, L-karnitín, ktorý transportuje rozštiepený tuk do mitochondrií a tým von z tela a organický kremík .

Výhody injekčnej lipolýzy

• časovo nenáročná liečba
• bezbolestné ošetrenie
• odstraňuje aj tie najmenšie tukové zásoby
• vypína pokožku a obnovuje tvorbu kolagénu
• vhodné pre partie, ktoré sa nedajú upraviť cvičením a diétou
• po zákroku nie je potrebné nosiť kompresnú bielizeň
• lifting mäkkých tkanív
• trvalé riešenie

Pre koho je vhodné odstránenie podbradka neinvazívnou metódou?

Táto metóda je vhodná pre všetkých klientov, ktorých trápi podbradok alebo podobné nedokonalosti a nedokážu ich odstrániť cvičením alebo zmenou stravy.

Najvhodnejšími adeptami sú ľudia v strednom veku. Je dôležité, aby sa pokožka stále dokázala zmršťovať a obnovovať kolagén. Iba tak možno dosiahnuť najlepší účinok.

Ako prebieha injekčná lipolýza ?

Pleť musí byť pred zákrokom zbavená zvyškov make-upu.

Počas liečby sa roztok účinných látok vstrekne do ošetrovanej oblasti pomocou množstva mikro injekcií injekčne alebo Vital injektorom  . Používajú sa veľmi tenké ihly, takže ošetrenie je takmer bezbolestné . Po ošetrení nezostávajú žiadne jazvy.

Injekčná lipolýza trvá 20-40 minút.

Hojenie a rekonvalescencia po injekčnej lipolýze

Po ošetrení môžete ísť okamžite domov, hospitalizácia nie je potrebná.

Ošetrená oblasť býva opuchnutá a mierne začervenaná, niekedy sa objavia aj malé modriny. Môžete jemne a opatrne ochladiť cez handričku.

Je veľmi dôležité dodržiavať pitný režim, aby sa telo očistilo a naštartoval sa proces látkovej výmeny.

Odporúča sa dopĺňať minerály vo forme doplnkov stravy.

 

Účinok injekčnej lipolýzy
Ide o revolučný  produkt na odstránenie na rozpúšťanie tukov, ktorý sa zameriava na bunkovú membránu adipocytov (tukových buniek). Účinkom je jemné doladenie tváre alebo dvojitej brady rozpustením tukových buniek s rýchlymi viditeľnými účinkami. Odstránenie tukových buniek pomocou Injekcií e znamená úplne nechirurgické riešenie a nevyžaduje si žiadne prestoje, alebo dlhodobé hojenie. Vďaka svojím okamžitým účinkom, skoro žiadnej potrebnej brekonvalescencii, je to veľmi žiadané ošetrenie v západnej Európe.

Je to  ideálny produkt na zníženie množstva tuku v lícach, spodnej časti brady, obrysových kostiach a iných oblastiach tváre, kde nám môže tuk prekážať. Okrem toho pomáha zoštíhliť a kontúrovať žiadané oblasti tváre. Najlepšie výsledky možno dosiahnuť u pacientov so strednou telesnou hmotnosťou alebo s miernou nadváhou, s lokalizovanou adipozitou a bez tuku, ktorý napriek strave a fyzickej aktivite nezmizne sám.

Znížením množstva tuku v určitých oblastiach môže  pomôcť reštrukturalizovať a zmeniť tvar vašej tváre, aby ste vyzerali mladšie a cítili sa sebavedomejšie a istejšie.

Zloženie produktu:

Výhody Love Cosmedical DESOBODY:

Rozpúšťa tukové bunky
Redukuje dvojitú bradu a kontúrované kosti
Vyhladzuje celulitídu
Rýchle výsledky a minimálne prestoje
Oblasti: Tvár napr. dvojitá brada, líca, krk, oblasť očí a čeľuste
Ako vlastne DesoBody funguje?

Injekcie Love Cosmedical DesoFace štiepia plazmatickú membránu a vonkajšiu stenu tukových buniek a umožňujú tak prirodzenému odbúravaniu mastných kyselín a ich prirodzenému odstraňovaniu lymfatickým systémom tela.

Ako dlho vydrží ošetrenie?

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov by sa mal DesoFace vykonávať v jednom sedení každých 4 – 6 týždňov, v závislosti od ošetrenej oblasti a množstva tuku v každej oblasti. Výsledky dosiahnuté pomocou Love Cosmedical DesoFace sú trvalé a viditeľné už po 1-2 ošetreniach.
Čiastočný efekt ošetrenia uvidíte okamžite, finálny sa dostaví postupne po 4 týždňoch. Tuk sa rozpúšťa rovnomerne a postupne, takže nevznikajú žiadne hrbolčeky ani nerovnosti. Odstránenie je trvalé, tukové bunky sa v ošetrenej oblasti znovu nevytvárajú.

Okrem odstránenia tuku injekčná lipolýza tiež výrazne podporuje tvorbu kolagénu a zlepšuje elasticitu pokožky.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča absolvovať 2-4 ošetrenia s odstupom 6-8 týždňov. Záleží na každom z vás, ako budete na liečbu reagovať. Intervaly a počet opakovaní vám odporučí ošetrujúci lekár.

Vedľajšie možné účinky lipolýzy

• horkosť v ošetrovanej oblasti
• opuchy
• zarudnutá pokožka v mieste aplikácie
• modriny
• svrbenie
• citlivosť na dotyk

Všetky tieto vedľajšie účinky by mali zmiznúť do 5 dní od aplikácie.

Pre koho tento výkon nie je vhodný

• ľudia s ťažkou formou cukrovky
• tehotné a dojčiace ženy
• pri poruchách zrážanlivosti krvi
• pri ochoreniach pečene

Postup pri ošetrení :

1. Očistenie – dezinfekcia
2. Aplikácia roztoku injekčne
3. Záverečné ošetrenie

Cena : 100 EUR ( 5 ml roztoku )
Cena za celú kúru : 350 Eur ( 4 ošetrenia )

                                                                                                                                                                                                                                               Akciová cena za celú kúru : 360 EUR (4 ošetrenia ) 

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top