LIPOLASER

Prirodzená cesta, ako rýchlo a bezbolestne odbúrať tuk na problémových partiách!

Laserová terapia je využívaná v kozmetickom a skrášľovacom priemysle už mnoho rokov. Princíp tejto liečby je založený na špeciálnom jemnom vyžarovaní laserových diód o vlnovej dĺžke 635nm – 650nm. Tento jedinečný laser ničí hlboké tukové bunky, rozbíja ich membrány a tuk z týchto buniek sa vylúči metabolizmom von z tela. Zároveň Lipolaser stimuluje kolagén v kožnom tkanive a tým zvyšuje pružnosť a elasticitu pokožky. Táto metóda odbúravania tuku je absolútne bezbolestná a neinvazívna. V súčasnej modernej dobe je odbúravanie tuku Lipolaserom tá najmodernejšia a najefektívnejšia metóda.
Lipolaserom je možné zníženie tuku v ošetrovanej oblasti a tým z menšeniu obvodu v priemere 2 – 9 cm. To znamená zmenšenie až o 2 konfekčné veľkosti za cca 3 týždne.

Lipolaser je možné použiť na :

• Chudnutie, tvarovanie postavy
• Odbúravanie celulitídy
• Zvýšenie pružnosti a elasticity pokožky
• Podpora a urýchlenie metabolizmu

Čo sa deje počas ošetrenia Lipolaserom?

Vplyvom neinvazívneho pôsobenia Lipolaseru sa začne automatický proces prirodzeného štiepenia tukových buniek, podobne ako pri cvičení alebo zvýšenej telesnej aktivite. Toto štiepenie nie je také drastické ako pri iných metódach chudnutia. Laser stimuluje tukové bunky, čo spôsobí skvapalnenie tuku vo vnútri bunky. Následne skvapalnený tuk prechádza do medzibunkového priestoru a potom do lymfatického systému. Výhodou laserového ošetrenia je, že počas odbúravaniu tuku aj vypína pokožku, odstraňuje celulitídu, redukuje strie a uvoľňuje od bolesti svalstva a kĺbov.
Celý proces chudnutia funguje na úplne rovnakej báze, ako pri bežných športových aktivitách. Ľudovo povedané dochádza k prirodzenému spaľovaniu tukových zásob.
Procedúra je celosvetovo stále viac obľúbená pre svoju vysokú bezpečnosť a 100 % šetrnosť k vášmu organizmu. Pri jej aplikácii sa nepoškodzuje okolité tkanivo, nedochádza k „násilnému ničeniu tukových buniek ako u kryoterapie, ale k ich prirodzenému vylučovaniu z tela ako pri bežnom športovaní. Keďže tukové bunky organizmu dospelého človeka nemajú schopnosť delenia, iba tzv. „nafúknutia“, je efekt použitej metódy považovaný za trvalý.

Jedno ošetrenie trvá približne 30 minút. Harmonogram sa skladá zo 7 – 10 ošetrení laserom po dobu 17 dní. Časový odstup medzi jednotlivými ošetreniami nemá byť dlhší ako 72 hodín, nakoľko po tomto čase sa vzniknuté otvory v tukovej membráne uzatvoria. Ošetrenia je preto vhodné naplánovať napr. na pondelok, stredu a piatok, alebo na utorok, štvrtok a sobotu. Počas tohto obdobia sa doporučuje užívať spaľovače tukov ako napr. L- karnitín.

Lipolaser je možné aplikovať na :
• pás
• stredná a spodná časť brucha
• horná, stredná a dolná časť chrbta
• ramená
• zadok a stehná
• podpazušia
• brada

Lipo Laser je ideálny pre liečbu všetkých telesných typov. Pracuje synergicky . Konkrétne sa zameriava na problematické oblasti, ktoré sa majú zredukovať.

Laserové lúče s vlnovou dĺžkou 635-680 nm pôsobia na tukové bunky dvojako. Jednak skvapalňujú tuk vnútri bunky a vytvárajú dočasné (na cca 72 hod) otvory v membráne tukovej bunky. Skvapalnený tuk následne odchádza cez otvory v membráne do medzibunkového priestoru. Odtiaľ sa tuk postupne vyplavuje do lymfatického systému. Tukové bunky sa po vylúčení tuku zmenšia, dôsledkom čoho je postupné znižovanie obvodu pásu, bokov a stehien. Laser zároveň pôsobí pozitívne na regeneráciu kože, odstraňuje strie, zmenšuje celulitídu a vypína kožu .

Dôležitou súčasťou ošetrenia je stimulácia obehu lymfatického systému, jednak zvýšeným prívodom vody ako aj mechanickou stimuláciou – cvičením, lymfomasážami a pod. Nakoniec sa tuky – mastné kyseliny, dostanú do cievneho systému a sú následne spracované prirodzenou cestou v pečeni. Pri liečbe Lipo laserom sa obsah mastných kyselín v krvi zvyšuje, ale patologické hladiny mastných kyselín sa nevyskytujú. Pri pôsobení lipolaserom nedochádza k roztrhnutiu (umŕtveniu) tukovej bunky, ako pri pôsobení ultrazvuku, preto je adaptácia organizmu na laser omnoho prirodzenejšia a ľahšia. Mastné kyseliny uvoľnené do obehového systému tela majú nižší podiel zlého cholesterolu.
Pred prvým ošetrením Vás premeriame.

Počas troch týždňov je nutné dodržiavať nasledovné:
• nepiť alkohol pretože dehydruje organizmus, kávu max. 2dc denne
• piť minimálne 2l čistej vody (nie minerálka), ideálne 2-3l vody potrebnej na zavodnenie lymfatického systému a na dokončenie vyplavovania a odbúravania tukov z medzibunkového priestoru, uvoľnených laserovým ošetrením. Ak nebudete dostatočne piť, efekt schudnutia nebude dostatočný!!!!
• nepiť sladené nápoje, pivo pepsi-cola a pod.
• vylúčiť zo stravy fast food
• musíte sa hýbať aby ste naštartovali Váš lymfatický systém (rýchla chôdza, bicykel, vibračná plošina, beh a pod.)

Lipo Laser je 100% neinvazívny.
Je to prvý neinvazívny LASER určený na stratu cm v problémových oblastiach!
Ide o vysokoefektívnu cielenú metódu s rýchlo viditeľnými výsledkami.

Ako rýchlo uvidíte výsledky?

Väčšina pacientov sa zobrazí merateľné výsledky po prvom ošetrení. Štandardná liečba sa skladá z troch protokolov,/ 20 minútových sedeniach 3x týždenne po dobu 3 týždňov/.

 

 

Cena jednej 20 minútovej procedúry…………………………15,- Eur
Cena jednej 40 minútovej procedúry…………………………20,- Eur
Cena jednej 60 minútovej procedúry…………………………30,- Eur

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára.V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top