MICRONEEDLING – VITAL INJEKTOR – MEZOTERAPIA

MEZOTERAPIA – JEDNO Z NAJÚČINNEJŠÍCH  OMLADENÍ PLETI

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie cieľom biorevitalizácie. ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Mezoterapiou ošetrujeme tvár, krk, dekolt, ruky za účelom zlepšenie kvality pleti, rôzne oblasti ako brucho, stehná, boky pre strie, spevnenie pokožky, resp. redukciu tuku. Mezoterapiou vyživujeme korienky vlasov, čím naštartujeme reparačné procesy vedúce k obnove vlasového folikulu.

 

Základnou zložkou mezoterapeutických roztokov pri ošetrení je kyselina hyaluronová .

Kyselina hyalúronová – je telu vlastná látka, vyskytujúca sa vo všetkých tkanivách živých organizmov. Svojou schopnosťou viazať vodu dokáže opäť vytvoriť stratený objem starnúcej pokožky. Kyselinu hyalurónovú si môžeme predstaviť ako „živú vodu“ zo známej slovenskej rozprávky. Tam kde ju podáte, tam pokožka ožije. S pribúdajúcim vekom jej množstvo klesá čo spôsobuje stratu elasticity , pevnosti pokožky a vznik vrások.

V ponuke sú rôzne druhy kyseliny, ktoré sa líšia aj svojím zosieťovaním a tým aj dĺžkou efektu :
• Nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú používame na rehydratáciu pokožky 
• Zosieťovanú kyselinu hyaluronovú používame na výplň –do oblasti jemných vrások, do oblasti vrások okolia očí, prípadne na kruhy pod očami, ale aj na výplň hlbších a hlbokých vrások- SCINBOOSTER

Mezoterapeutické roztoky obsahujú rôzne zložky, ako sú nezosieťovaná a zosieťovanú kyselinú hyaluronovú, vitamíny, antioxidanty, minerály, aminokyseliny, peptidy, rastové faktory, kmeňové bunky, depigmentačné látky, lipolytické látky, všetko v závislosti od potrieb kože, čím sa jednotlivé mezoterapeutické “kokteily” od seba odlišujú.

5 biomimetických peptidov, ktoré odstraňujú vrásky a revitalizujú pokožku
2 alebo 3,5% kyseliny hyaluronovej, ktorá dodáva pokožke hydratáciu a sťahuje rozšírené póry
13 vitamínov, ktoré majú priaznivé účinky pre revitalizáciu pokožky
24 aminokyselín, ktoré podporujú tvorbu fi broblastov
5 minerálov, ktoré ochraňujú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi
4 koenzýmy, ktoré proliferujú a revitalizujú kožné bunky
4 nukleové kyseliny, ktoré regulujú syntézu proteínov
2 redukčné činidlá, ktoré zastavujú oxidáciu dermálnych a epidermálnych buniek
A mnoho iných …

V závislosti od svojho zloženia pôsobia na hydratáciu pleti, skvalitnenie jej tonusu a elasticity, redukciu vrások, depigmentáciu – ak majú depigmentačné (bieliace) zložky – redukciu vypadávania vlasov a zlepšenie ich kvality, redukciu celulitídy a tuku v koži – lipolýzu.

 

MICRONEEDLING – VITAL INJEKTOR JE  VYSOKO ÚČINNÉ MEZOTERAPEUTICKÉ OŠETRENIE MIKROIHLIČKAMI

Ide o druh MEZOZERAPIE prístrojom VITAL INJEKTOR MATRIXIS – najnovšia technika omladenia pleti.

Až 80 % prejavov starnutia pokožky tvorí strata kolagénu a vody. Vital injektor prináša dokonalú techniku omladenia pokožky, hydratáciu, zvýšenie pružnosti pokožky a odstránenie jemných vrások. Efekt je prirodzený a dlhodobý.

Vital Injector je unikátny prístroj ovládaný počítačom, ( patentová vákuová technológia )ktorý umožňuje rovnomerné a presné dávkovanie kokteilu vitamínov , peptidov a nezosieťovanej alebo zosieťovanej kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky. Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Vďaka takto aplikovanej účinnej látke dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky a k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.

V čom je ošetrenie VITAL INJEKTOR odlišný :
Pri zákroku sa využíva vákuum. Prístroj vákuom nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný roztok prostredníctvom mikroihličiek. Látka je aplikovaná v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky pokožky. Nasatím pokožky je súčasne znížený výskyt modriniek. Doteraz nebol tak precízny systém ošetrenia, ktorý by umožňoval plošnú hydratáciu.

Efekt
• Zvýšenie pružnosti pokožky
• Zlepšenie štruktúry pokožky
• Silná hĺbková hydratácia
• Omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu
• Vypnutie jemných a stredných vrások hornej pery a okolie očí

Pro koho je Injector Matrixis vhodný

Skvelých výsledkov dosahuje Matrixis v oblasti tváre, kde silnou hydrataciou dodáva ztratený objem a vypína pokožku. Zjemňuje drobné a stredné vrásky pod očami a na hornej pere, ktoré sú horšie ovplyvniteľné. Intenzívne hydratuje a spevňuje pokožku na krku a v dekoltu, ktorá je veľmi často zabudnutá a starostlivosť o ňu začína neskoro. Nenahraditeľne skvalitňuje jemnú pokožku na chrbte rúk, zosilňuje kožnú vrstvu spolu s jej odolnosťou.
Ošetrenie je vhodné aj pre mladších klientov, ktorí zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú. Hovoríme o tzv. „ aktivnej prevenci“ před tvorbou vrások, ztratou pružnosti a elasticity pokožky.

Ako prebieha ošetrenie
Pred zákrokom nanášame znecitlivujúci krém. Hlavica prístroja vytvorí podtlak, ktorý jemne vyzdvihne pokožku, takže sa materiál dostane do presnej hĺbky.
Vital Injector sa zásadne líši technicky dokonalým a perfektne riadeným systémom nielen hĺbkou aplikácie, ale súčasne je možné zvoliť dávku aplikovanú každou z ihličiek nachádzajúcich sa na hlavici. Pokožka je tak ošetrená úplne rovnomerným rozprostrením účinnej látky (koktelov vitamínov , peptidov a nezosieťovanej kyseliny hyaluronovej )po celej ploche. Daľšou výhodou je súčasné oddialenie vpichu od ciev, takže významne klesá počet modrinek.
Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, mikro vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní, oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom. Je to vynikajúca indikácia pre tenkú kožu na krku, dekoltu, okolie očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá.
Kedy podstúpit ošetřenie ?
Veľkou výhodou je možnosť celoročnej aplikácie. Obzvlášť vhodné je pred alebo po lete, vzhľadom na to, že slnko má na hĺbkovú štruktúru pokožky devastujúce účinky.

Súčasťou ošetrenia je mikrodermabrázia . Mezoterapiu aplikujeme pomocou  vitalinjektora alebo scinboostera. V prípade aplikácie pomocou vital injektora a scinboostera sa najskôr nanesie lokálne anestetikum, vďaka čomu bude zákrok bezbolestný. Následne vám aplikujeme pomocou prístroja sérum do kože. Celý zákrok trvá len približne 30 minút.

Postup ošetrenia :
( Pleť by mala byť vyčistená a bez make – upu )

1. Očistenie pleti
2. Mikrodermabrázia
3. Aplikácia vitamínového kokteilu pomocou mezopenu
4. Ultrazvuková terapia – masáž ultrazvukom alebo radiofrekvencia ( iba v prípade nezosieťovanej kyseliny hyaluronovej )
5. Záverečný krém

Ošetrenie mezoterapie sa odporúča absolvovať v 4-5 sedeniach raz za 7-10 dní a pretrváva 6-12 mesiacov

Dĺžka ošetrenia : od 30-40 minút

Rekonvalescencie : 1 – 3 dni

 

         VITAL INJEKTOR MATRIXIS    ( 2,5 ml koncentrovaného lekárskeho vitamínového kokteilu kokteilu s kyselinou hyalurónovou ) 

Cena za jedno ošetrenie ……………………………………….119,- EUR 
Cena za celú kúru (5 ošetrení )……………………………..479,- Eur 

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top