MEZOTERAPIA – VLASY

Vlasová mezoterapia, je ošetrenie , ktoré vlasy skutočne posilní od samého „korienka“.

Princípom je špeciálna aplikácia výživného roztoku s obsahom kmeňových buniek do vlasovej časti hlavy. Tento roztok s unikátnym posilňujúcim zložením a výťažkami z kmeňových buniek obsahujú rastové faktory, ktoré dokážu stimulovať cirkuláciu, revitalizovať vlasové vačky a zlepšiť stav vlasovej pokožky.

Zastavuje tak nadmerné vypadávanie a lámanie a obnovuje rast vlasov.

Príčiny lámania a vypadávania vlasov
Vlasová papila, ktorá vlas zásobuje živinami, citlivo reaguje na každú zmenu. Pri nedostatku určitých vitamínov a minerálnych látok vlasy slabnú, lámu sa a vypadávajú. Vlasy môžu rednúť aj následkom hormonálnej nerovnováhy, vplyvom niektorých chorôb, stresu, opakovaných chemických zásahov, atď.

Pre koho je vlasová terapia vhodná?
Táto metóda účinne regeneruje kožné bunky a vlasové folikuly. Je vhodná pre tých, ktorí sa snažia riešiť nadmerné vypadávanie vlasov či alopéciu (plešivosť) alebo lámanie či nedostatočnú kvalitu vlasov, či akúkoľvek inú zo spomínaných príčin. Je vhodná pre mužov a ženy.

Priebeh procedúry a výsledky
Do umytých vlasov a teda vlasovej časti pokožky hlavy sa aplikuje  pomocou  Mezopenu alebo Vital injektora  špeciálny roztok, ktorý obsahuje liečivé roztoky s obsahom komplexu minerálov, peptidov, rastových faktorov a stopových prvkov a výťažkov z kmeňových buniek. Vďaka aplikácii tohto špeciálneho kokteilu účinných látok dochádza k revitalizácii vlasových vačkov a buniek, je dodávaná výživa vlasovým korienkom, zlepšuje sa stav pokožky hlavy a stimuluje sa cirkulácia krvi. Zároveň prípravok zabraňuje vzniku enzýmu, ktorý spôsobuje stratu vlasov a stimuluje migráciu a poliferáciu (množenie) vlasových buniek, ktoré spôsobujú rast nových vlasov. Obsiahnutý Biotín ovplyvňuje rast a kvalitu vlasov, spomaľuje tiež ich vypadávanie.

Čo je to elektroporácia?
Pripomeňme, že elektroporácia bola takým významným objavom minulého storočia, že zaň bola udelená Nobelova cena! O čo ide? Ak vystavíme tkanivo ľudskej kože istým špecificky tvarovaným pulzovým elektrickým potenciálom, vytvoria sa v medzibunkových priestoroch i v stenách samotných buniek mikroskopické otvory, cez ktoré sa do hĺbky tkanív i do samotných buniek dostávajú z ich okolia substancie, ktoré boli pôvodne prítomné iba na povrchu. Týmto mechanizmom môžeme docieliť mnohonásobne rýchlejší transport účinných látok z kozmetických ošetrovacích prípravkov i z liečiv nanesených na povrch kože do jej hlbších štruktúr. To má bezprostredne za následok zintenzívnenie a zrýchlenie, a teda aj skrátenie ošetrovacieho procesu. Keďže cieľovou vrstvou kože je spravidla jej stredná vrstva, označuje sa takýto proces ako mezoterapia.

Zloženie
Kmeňové bunky a biomimetické peptidy, ktoré revitalizujú existujúce vlasy a podporujú tvorbu nových vlasov, komplex vitamínov, ktoré majú priaznivé účinky pre revitalizáciu pokožky a vlasových vačkov, aminokyseliny napomáhajúce vytvárať vlasový vačok, minerály chrániace pokožku pred nepriaznivými vplyvmi a napomáhajú vstrebať výživu, koenzýmy revitalizujúce vlasové korienky, nukleové kyseliny blokujúce účinky stresu a ďalších nepriaznivých vplyvov, redukčné činidlá napomáhajúce tvorbe kolagénu vo vlasoch, prečistenie pokožky hlavy, kyselina hyalurónová a zložky zlepšujúce mikrocirkuláciu, hydratáciu a regeneráciu a ďalšie účinné látky podľa individuálnych potrieb a rozsahu problému.

Ako dlho to trvá?
Ošetrenie trvá od 30 do 60 minút.
Výsledok
Po aplikácii získajú vlasové folikuly dokonalú výživu, dôjde k ich posilneniu a revitalizácii. Najprv sa zastaví nadmerné vypadávanie vlasov, zlepšenie vlasovej pokožky, potom dôjde k postupnému zlepšeniu kvality vlasov, zahusťovanie vlasového porastu a pri značnej časti klientov dochádza k rastu vlasov aj v miestach lysín. Jedná sa o veľmi bezpečný a šetrný spôsob liečby. Pre dlhodobosť účinku je vhodné ošetrenie zopakovať 5 x v priebehu 2 týždňov.

Vlasová mezoterapia je ošetrenie pre pevnejšie, lesklejšie a bohatšie vlasy

Posilňuje vlasy a ich pevnosť a rast
Zlepšuje kvalitu vlasov
Revitalizuje
Nenáročné, bezpečné a šetrné ošetrenie

Vhodné pre mužov i ženy

Cena ………………………………………………..65,- EUR
Cena za celú kúru ( 5 ošetrení ) …………279 ,- Eur

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top