PREDLŽOVANIE MIHALNÍC

Metódy predlžovania mihalníc :
• 3D 5D, 6D umelé mihalnice
• Norkové mihalnice
• Volume umelé mihalnice
• Nano mihalnice
• Lepenie trsov

Vzhľad 3D,,5D,6D Volume mihalníc sa definuje pri konzultácii, kedy sa zladí požiadavka zákazníčky s odporúčaním odborníčky, ktorý je odvodený od prirodzenej hustoty, hrúbky a dĺžky prírodných mihalníc zákazníčky. Zladením viacerých aspektov sa vytvorí vzhľad mihalníc tak, aby požadovaný efekt spĺňal predstavy zákazníčky. Spoje nalepenia nie sú viditeľné.

 

Zvýraznite a rozjasnite váš pohľad s mihalnicami siahajúcimi až do neba.

Druhy mihalníc :

Norkové mihalnice

3D  riasy sú jedinečné trvácne syntetické vlákna, ktoré sú nalepované na vlastné riasy, čím sa predĺžia a zahustia a vyzerajú absolútne prirodzene. Na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí jedná riasa. Výsledkom sú jemne vytočené, krásne riasy, ktoré pôsobia veľmi prirodzene. Mihalnice vám vydržia 3 až 4 týždne, v ponuke sú rôzne dĺžky i hrúbka. Okrem čiernej farby môžete skúsiť aj výstrednejšie zlaté.

4D riasy sú mäkké na dotyk a vám vydržia 5 až 6 týždňov. V ponuke sú rôzne dĺžky a farby mihalníc. Na každú prírodnú mihalnicu sa nalepia špeciálnou technikou 2-4 riasy v hrúbke 0,10 – 0,18 mm. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých, ale stále prirodzene vyzerajúcich mihalníc.

5D a 6D riasy . Na prírodnú mihalnicu sa nalepí špeciálnou technikou 5-6 tenkých rias. Tým sa vytvorí efekt bohatých, hustých mihalníc. Riasy sú objemové , a teda aj dámy, ktoré majú vlastné riasy redšie môžu mať vo výsledku husté mihalnice. Používané sú jemné riasy hrúbky 0,05 – 0,07 mm.

Volume mihalnice. Na prírodnú mihalnicu sa nalepí viac tenkých mihalníc v rovnakej dĺžke ako je prírodná mihalnica. Trsy Vám zaručene garantujú väčší objem predĺžených mihalníc a sú vhodné na docielenie volume efektu v predlžovaní mihalníc.

Nano mihalnice. Novinka v oblasti predlžovania mihalníc! Vďaka svojej ľahkosti nezaťažujú prírodné mihalnice a zabraňujú ich častému vypadávaniu. Sú vyrobené z odľahčeného a vysoko lesklého materiálu, preto sú vhodné k objemovému predlžovaniu mihalníc. Vďaka špeciálnej štruktúre materiálu, z ktorého sú zhotovené zvyšujú priľnavosť lepidla. NANO mihalnice majú vyšší lesk. Výrazne lesklé umelé riasy s hrúbkou 0,18 mm vytvárajú efekt ako keby ste k aplikácií použili mihalnice s hrúbkou 0,20 mm a zaťažujú prírodné mihalnice menej ako mihalnice s hrúbkou 0,15 mm.

Trsy
– Ultra ľahké
– Prirodzené

Tieto trsy tvorí približne 8 rias spojených do malého uzlíka a lepia sa na očné viečko latexovým lepidlom alebo špeciálnym lepidlom. Vedia vytvoriť aj WOW efekt po dohode s klientkou. Na výber je z viacerých dĺžok a hustoty. Životnosť – 2-3 týždne

Starostlivosť o mihalnice
Po dobu najmenej 24 hodín si riasy nezamočte. Prvých 48 hodín po aplikácii sa vyhnite saune a plávaniu. Oči ani mihalnice si netrite. Čistite iba okolie očí. Po aplikácii umelých mihalníc si riasy nefarbite ani nenatáčajte inak odpadnú. Na natočenie rias nepoužívajte obyčajné klieštiky na riasy! Umelé mihalnice neťahajte pretože s nimi vytrhnete aj tie prirodzené! Nepoužívať riasenku! Nepokúšajte sa odstrániť si mihalnice sami! Nikdy za svoje riasy neťahajte ani ich nekrúťte! Nepoužívajte očný odličovač na olejovej a krémovej báze!

Svoje riasy prečešte kefkou no nie často. Dopomáha to k rýchlejšiemu vypadávaniu mihalníc. Snažte sa spať na chrbte alebo na boku aby sa zabránilo kontaktu mihalníc s vankúšom. Ak sa svojich rias dotýkate, vždy to robte pohybom dohora, nie do strán a riasy si netrite. Pri používaní očných krémov a sér sa snažte vyhnúť tomu aby prišli do kontaktu s riasami alebo líniou rias.

Mihalnice sa dopĺňajú každé 3-4 týždne.
Dĺžka procedúry je cca 60 min

3D, 5D, 6D umelých mihalníc…………………45,- Eur
Norkové mihalnice ……………………………….60,- Eur
VOLUME mihalnice…………………………….. 50,- Eur
NANO mihalnice ………………………………….45,- Eur
Trsy…………………………………………………….30,- Eur
Doplnenie 3D, 5D a 6D mihalníc…………….30,- Eur
Doplnenie norkových mihalníc……………….40,- Eur
Doplnenie Nano mihalníc……………………….30,- Eur
Doplnenie trsov ……………………………………20,- Eur
Odstránenie mihalníc………………………………15,-Eur

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top