PROFHILLO BODY KÚRA – REMODELÁCIA , OBNOVA , POSILNENIE, NAPNUTIE TELA

Ovisnutá koža na tele je priamym dôsledkom starnutia a/alebo zmien hmotnosti. Na odstránenie efektu uvoľnenej pokožky tela je revolučné ošetrenie PROFHILO® BODY.

 

Toto bioremodelačné ošetrenie je založené na stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexoch (HCC) ultračistej kyseliny hyalurónovej s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou, vyrobených jedinečným tepelným výrobným procesom patentovaným spoločnosťou IBSA, technológiou NAHYCO®.

Indikácie použitia sú tiež jedinečné: viacúrovňová remodelácia tkaniva a zlepšenie laxnosti pokožky tela, najmä na vnútornej strane ramena a brucha. Priaznivý reologický profil produktu umožňuje dosiahnuť uspokojivú remodeláciu tkaniva iba dvoma ošetreniami v 4-týždňových intervaloch. Technika pozostáva iba z 10 bodov injekcie s 0,3 ml bolusu pomocou 29G ihly do hlbokej dermis.

Profhilo® prináša skvelé výsledky ako ošetrenie samostatne alebo v kombinácii s inými estetickými ošetreniami, ktoré sú v súčasnosti ponúkané.

Ako stabilizovaný produkt Profhilo® vydrží v pokožke približne 28 dní. Počas tejto doby dochádza k stimulácii 4 rôznych typov kolagénu a elastínu pomalým uvoľňovaním HA. Výsledkom stimulácie je výrazné zlepšenie tkaniva.

Dobrou správou je, že PROFHILO® je navrhnutý na zlepšenie pleti mnohými spôsobmi

Hlboká, dlhotrvajúca hydratácia.
Remodeluje pokožku tým, že podporuje produkciu kolagénu a elastínu (klinicky overené), ktoré vyhladzujú a napínajú pokožku.
Oživuje krepovú pokožku.
Zlepšuje elasticitu pokožky.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov toto ošetrenie zahŕňa aj:

Náplasť PROFHILO® Body Patch určená na upokojenie a zvlhčenie pokožky po ošetrení.
Telový krém PROFHILO® na domáce použitie na ďalšie spevnenie, tonizáciu a hydratáciu pokožky.

Výhody PROFHILO®
Efektívne – viditeľné výsledky už po 1 mesiaci. Patentovaná technológia ponúka aj dlhotrvajúce výsledky.
Inovatívne – unikátne zloženie so 64 mg HA, výsledok patentovanej technológie.
Bezpečnosť – vysoká čistota a absencia aditív znamená vyššiu bezpečnosť a znížené vedľajšie účinky.
Biokompatibilný – zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej biofermentáciou.
Prirodzené – prináša obzvlášť jemné a prirodzené výsledky.

OBLASTI OŠETRENIA:
Profhilo® BODY možno použiť na liečbu ochabnutosti pokožky v oblastiach, ako sú paže, kolená a brucho.

Vedľajšie účinky
Ako pri každej injekčnej liečbe, existujú menšie vedľajšie účinky, môžete zaznamenať malú modrinu alebo opuch. Procedúra je veľmi rýchla a ihla použitá na podanie liečby je veľmi tenká, takže väčšina pacientov nepociťuje žiadne nepohodlie. Ďalším bonusom je, že potom nedochádza k prestojom. To znamená, že môžete pokračovať vo svojich každodenných činnostiach hneď, ako opustíte kliniku.

CENA : 390 EUR

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára.V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top