RETINOL

RETINOLOVÝ PEELING – TERAPIA

Retinolový peeling TOSCANI , CUDENOX s obsahom retinolu 300 000 IU, je vysoko účinný retinolový omlazujúcí peeling znižuje výskyt jemných a stredných vrások. Pomáha pri akné, zlepšuje povädnutosť a textúru pokožky, vrátane pigmentových škvŕn, pomáha opravovať jazvy a keloidy.
Účinne pôsobí ako antioxidant a pleti dodáva rozžiarenie a celkové vyrovnanie povrchu. Retinolový peeling obsahuje prípravok Bisabolol, ktorý pomáha k rýchlejšej regenerácii a upokojeniu pokožky. Výsledkom je hladšia, zdravšia a celkovo žiarivejšia pokožka.

Retinol v kontakte s pokožkou je transformovaný pomocou enzýmov do kyseliny retinovej.
Tá urýchľuje regeneráciu buniek, nabudí kyselinu hyalurónovú a tiež stimuluje produkciu kolagénu a elastínu. Pomocou retinolového peelingu môžeme aj regulovať hyperpigmentácie a liečiť akné.

Pred aplikáciou retinolu klientka podstupuje mikrodermabráziu a hĺbkove čistenie scincruberr – ultrzvuk . Je to príprava pleti na aktívne pôsobenie retinolu v pleti.

Mikrodermabrazia je nechirurgický kozmetický zákrok, ktorý odstraňuje povrchovú vrstvu kože zloženú z odumretých buniek. V skutočnosti sa jedná o mechanický peeling kože pomocou abrazíva. Procedúru vykonávame použitím špeciálneho prístroja, z konca ktorého pod tlakom vychádza vzduch a hlavice obsahujú brúsne kryštály. V procese diamantovej mikrodermabrázie prebieha mechanicky jemné odstránenie zrohovateného epitelu a súčasne aj stimulácia a obnova hlbšej vrstvy kože.
Ultrazvukové čistenie pleti – Skin Scrubber – je druh ultrazvukového prístroja určeného na hĺbkové čistenie pleti . Využíva ultrazvukové vlny na kozmetické ošetrenie tváre, krku a dekoltu. Poskytuje moderný a efektívny spôsob bezbolestného ošetrenia pleti s okamžite viditeľnými výsledkami.

Ultrazvuková čistiaca procedúra nie je náročná ani bolestivá. Vykonáva sa špeciálnou ultrazvukovou špachtľou, ktorá pracuje na princípe veľmi jemných ultrazvukových biodynamických vĺn.Celu procedúru odporúčame absolvovať 4-5 krát v odstupe 4 týždňov. Je vhodný pre všetky typy pleti, rovnako tak aj pre problematickú.

Postup ošetrenia :

1. Povrchové očistenie pleti
2. Mikrodermabrázia
3. Hĺbkové čistenie pleti scinscrubber – ultrazvuk
4. Aplikácia Retinolu
5. Pôsobenie

• Efektívne omladenie a rozjasnenie pleti
• Inovatívny jednostupňový povrchový peeling
• Vhodný na všetky typy pleti
• Zjednocuje farebný odtieň pleti
• Bez rozdielu veku

Cena za jedno ošetrenie( lekársky retinol 300 000 UI)…………. 59,90 EUR 

Cena za celú kúru ( 5 ošetrení ) …………………………………………259,90 EUR 

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top