SKINBOOSTER- OMLADENIE PLETI

Skinbooster je vysoko účinné omladzujúce ošetrenie, pri ktorom sa dosahuje hlboká hydratácia pleti až v jej druhej vrstve, čím sa zlepšuje štruktúra a elasticita pokožky.

Pre porovnanie, ani krémy najvyššej kvality neprenikajú tak hlboko, aby sa dosiahol takýto vysoký stupeň hydratácie.

Ošetrenie Skinboosterom je aplikované injekčne alebo pomocou Vital Injektora a pozostáva z množstva jemných vpichov zosieťovanej kyseliny hyalurónovej.

Vďaka týmto mikroinjekciám sa efektívne zvýši hladina kyseliny hyaluronovej v hlbších vrstvách pokožky a dochádza k vyplneniu , vypnutiu a tak celkovému omladeniu pokožky v hlbších vrstvách ale aj na povrchu. Pokožka tak vyzerá vypnuto, prirodzene a sviežo.

Na čo je Skinbooster vhodný

• Na hlbokú hydratáciu a výplň pleti
• Na omladenie pokožky tváre – vypnutie pleti
• Na zjemnenie vrások
• Na celkové zlepšenie kvality pleti
• Na vyhladenie pokožky na krku a dekolte
• Na omladenie pokožky rúk
• Na jazvy po akné
• Na vyplň pier

Ako funguje Skinbooster prostredníctvom prístroja Vital Injector

Vital Injector je špeciálny prístroj prispôsobený na injekčné podávanie kyseliny hyaluronovej (tzv. fillerov) . Prístroj má kontrolovaný počítačový systém, ktorý zabezpečuje, aby boli vstrekované presné množstvá niektorého z fillerov vo zvolenej hĺbke 0,2 – 3 mm – stredná až hlboká dermis.

V prípade, že je potrebné aplikovať výplň hlbšie, využíva sa manuálna injekčná aplikácia.

Injekčné podávanie látky je 100% bezpečné, vďaka inovatívnej technológií Vital Injectora v kombinácií s piatimi ultrajemnými 31g ihličkami a vákua. Použitie je prakticky možné na všetkých oblastiach tela, dokonca aj na ťažko dostupných miestach na čele či v okolí očí.

Systém  ultrajemných ihličiek zabezpečuje, že zvolená výplň je využitá efektívne, v maximálnej bezpečnosti a najmä takmer bezbolestne. Skinbooster funguje ako zásobáreň dlhotrvajúcej hydratácie. Vyživuje a obnovuje pleť zvnútra, čo navonok pleť vyhladí a rozžiari.

Ako sa postupuje pri procedúre
Ošetrenie obvykle trvá 60 minut , po ošetrení je vhodná radiofrekvencia alebo ultrazvuková terapia na upokojenie pokožky. Ošetrenie j takmer bezbolestné.
Pred ošetrením sa na ošetrované miesto nanáša anestetikum.
Pomocou prístroja Vital Injector sa aplikuje kyselina hyalurónová do strednej až hlbokej dermis (podkladovej vrstvy) kože.
Po ošetrení sa nanesie na ošetrované miesto upokojujúci krém.
Najlepší výsledok možno očakávať na 7-10 deň po aplikácií, kedy sa kyselina hyalurónova začne rozvíjať a pracovať v pokožke.

Možné vedľajšie účinky
mierne sčervenanie
drobné modriny
jemný opuch z vpichov – trvá pár minút

Cena : 169,- EUR  ( 1,6 ml výplňového materiálu HA3)

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top