SKINBOOSTER- OMLADENIE PLETI

 Skinbooster je vysoko účinné omladzujúce ošetrenie, pri ktorom sa dosahuje hlboká hydratácia pleti až v jej druhej vrstve, čím sa zlepšuje štruktúra a elasticita pokožky.

Pre porovnanie, ani krémy najvyššej kvality neprenikajú tak hlboko, aby sa dosiahol takýto vysoký stupeň hydratácie.

Ošetrenie Skinboosterom je aplikované injekčne a pozostáva z množstva jemných vpichov zosieťovanej kyseliny hyalurónovej.

Vďaka týmto mikroinjekciám sa efektívne zvýši hladina kyseliny hyaluronovej v hlbších vrstvách pokožky a dochádza k vyplneniu , vypnutiu a tak celkovému omladeniu pokožky v hlbších vrstvách ale aj na povrchu. Pokožka tak vyzerá vypnuto, prirodzene a sviežo.

Na čo je Skinbooster vhodný

• Na hlbokú hydratáciu a výplň pleti
• Na omladenie pokožky tváre – vypnutie pleti
• Na zjemnenie vrások
• Na celkové zlepšenie kvality pleti
• Na vyhladenie pokožky na krku a dekolte
• Na omladenie pokožky rúk
• Na jazvy po akné
• Na vyplň pier

Ako funguje Skinbooster 

Ide o  injekčné podávanie kyseliny hyaluronovej (tzv. fillerov) TKN HA 3 .

Toskani HA 3 je posilňovač pleti 2. generácie a je to biorevitalizátor s najvyššou molekulovou hmotnosťou dostupný na trhu. TKN HA 3 je injekčná kúra proti starnutiu vyrobená z kyseliny hyalurónovej pre pleť, ktorá vekom stráca pružnosť a pevnosť. Môže sa použiť na tvár, krk, dekolt, paže, ruky a kolená alebo na akúkoľvek časť tela, kde pokožka vykazuje viditeľné známky starnutia. Dochádza k okamžitému a citeľnému zlepšeniu tónu pleti, hydratácii aj pevnosti a linky sú minimalizované.

 

Toskani HA 3 je ošetrenie pozostávajúce z mikroinjekcií kyseliny hyalurónovej do pokožky. Kyselina hyalurónová je látka viažuca vodu, ktorá hydratuje pokožku a zanecháva ju jemnú a pružnú. Ošetrenia sú hĺbkovo hydratačné ošetrenia pleti s dlhodobým účinkom. Vytvárajú prirodzený lesk a svieži vzhľad jemným vyhladením pokožky zvnútra.

Toskani HA 3 odporúčame klientom, ktorí chcú zlepšiť celkovú kvalitu a stupeň hydratácie svojej pokožky. Toto ošetrenie nie je určené na vyplnenie liniek a vrások. Namiesto toho podporuje tvorbu nového kolagénu a elastínu.

TKN HA 3 sa vstrekuje vo veľmi malých dávkach pod kožu, kde priťahuje tekutinu, čo má za následok predĺženú a hĺbkovú hydratáciu pokožky zvnútra. Tým sa tiež zlepšuje elasticita a štruktúra kože. Viacnásobné injekcie aktivujú fibroblasty podporujúce tvorbu nového kolagénu a elastínu.

Skinbooster funguje ako zásobáreň dlhotrvajúcej hydratácie. Vyživuje a obnovuje pleť zvnútra, čo navonok pleť vyhladí a rozžiari.

Súčasťou účinku pleťovej kúry Toskani HA 3 je, že zlepšenie pleti má za následok zníženie vrások, ktoré na našu pleť má naša mimika a vonkajšie vplyvy.

Toskani HA 3 je určený na zvýšenie hydratácie pokožky, zlepšenie elasticity pokožky a dosiahnutie prirodzeného žiarivého vzhľadu.

Ošetrenie HA 3 je nechirurgický jednoduchý injekčný postup, ktorý poskytuje okamžité výsledky. Pomáha bojovať proti známkam starnutia a zároveň vám okamžite dodá žiarivý, prirodzený vzhľad.

Toto ošetrenie redukuje výskyt jemných liniek a vrások, poskytuje hĺbkovú hydratáciu pleti, redukuje jemné linky a tmavé kruhy pod očami, zjemňuje jazvy po akné a zlepšuje textúru a elasticitu pleti. Toskani HA 3 stimuluje kolagén a elastín, aby obnovil prirodzený mladistvý vzhľad pokožky.​

Ako sa postupuje pri procedúre
Pred ošetrením realizujeme mikrodermabráziu na povrchové vyhladenie pleti, potom sa na ošetrované miesto nanáša anestetikum.
Pomocou mikroinjekcií sa aplikuje  kyselina hyalurónová do strednej až hlbokej dermis (podkladovej vrstvy) kože.
Po ošetrení sa nanesie na ošetrované miesto upokojujúci krém. Ošetrenie obvykle trvá 60 minut , po ošetrení je vhodná led terapia na upokojenie pokožky. Ošetrenie j takmer bezbolestné.
Najlepší výsledok možno očakávať na 7-10 deň po aplikácií, kedy sa kyselina hyalurónova začne rozvíjať a pracovať v pokožke.

Možné vedľajšie účinky
mierne sčervenanie
drobné modriny
jemný opuch z vpichov – trvá pár minút

Cena : 169,- EUR  ( 1,6 ml výplňového materiálu HA3)

                                                                                                                                                                                                                                                        Akciová cena : 99 EUR 

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás naše služby? Objednávky prijímame telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade ďalších otázok, nám pošlite správu.

MÁRIA OČENÁŠOVÁ
0903 125 404

Objednávky:
02/6453 0694, 0918 888 066
info@vipsalon.sk

Scroll to Top